Ta on suurpärane pedagoog, oma ala asjatundja, innustav ja inspireeriv, imetlusväärve inimene! Ta on heaks eeskujuks nii lastele kui lastevanematele. Oskab lahenda probleemsituatsioone rahulikult ja tasakaalukalt ning suunab ja juhendab oskuslikult ka nö rahutumaid lapsi ning nõustab nende vanemaid. On loonud rühmas rõõmsa ja rahumeelse õhkkonna, väga hea õpikeskkonna. 

Tal on suurepärased ideed ja oskused loovtegevuste ja kunstitegevuste läbiviimiseks lastega. Teda iseloomustab tegevuste lõpetatus. Lisaks on tal selge ja särav silmavaade, mis lapsi köidab. Tema veendumus on, et lapse puhul ei tohiks keegi öelda, et tal on tema jaoks vähe aega.

Geili on rõõmsameelne, lõbus, kannatlik ja lapsi väga-väga armastav lapsehoidja. Ilma kallita ei sisene keegi lastehoidu ega ei lähe ka ära.

Ljudmilla on olnud meie ettevõttes hoidja juba 10 aastat. Ta saab hakkama kõigi lastega, käib nendega koos ujumas ja mängutubades mängimas. Ljudmilla on vanaema asendajaks igale lastega perele.

Ta särab hommikust õhtuni, tema tegevused on põnevad, lapsi haaravad, mitmekülgsed, arendavad, meeldejäävad ja väga erilised. Tema suhted lastega ja lastevanematega on laitmatud. Ta haarab kõike ja teab alati rohkem kui loota oskaks.

Ta on lastele nagu ema - turvaline, rahulik, positiivne, hooliv ja soojust kiirgav. Ta on hoidja, kelle hoole all on lapsed parimates kätes. Ta teeb endast alati maksimumi, et laste päev oleks meeldejääv, sisukas ja lõbus. Ideid jagub tal alati, mida ellu viia - on see siis kunstis, muusikas, liikumises või mõnres muus tegevuses. Talle võib kindlalt omistada super lapsehoidja tiitli, sest ta väärib seda kõiges, mida ta teeb.

Alati naeratav, positiivse olekuga ning professionaalsete teadmistega inimene, kes sobib 101% lapsehoidjaks !
 
Kuna tal on armastus oma töö vastu, mida on näha kilomeetrite kaugusele. Ta armastab ja hoiab kõiki lapsi nagu omasid - kallistuste, armastuse, konkreetsuse, südamlikkuse, õpetlikuse, kannatlikuse, vastutulelikkuse, kompromisside, jumalikkuse ja sõbralikkusega.

Timo on lastehoius eeskujuks nii poistele kui tüdrukutele. Ta võtaks kodust kaasa isiklikke arendavaid lauamänge ning õpetab ning mängib neid lastega. Lisaks ta mängib lastele aegajalt kitarri, mis samuti on eeskujuks hobina lastele. Kui laps on elavam, kui teised, et ole sellest probleem vaid kasvataja oskab seda suunata teiste abistamisele, mis on ka väga oluline.

Airike on lastehoiu kasvataja 2.-4. aastastel lastel. Kasvatajana on ta väga hooliv, armastav. Mängutoa koristamiseks on olemas nende rühmas koristamise laul, mis suunab lapsed rõõmsalt mänguasju koristama. Minu väga energiline ja teine laps kes oli väga tagasihoidlik armastasid ühte moodi kasvatajat, sest tema headus oli tõesti siiras. Kasvatajale meeldis ka lastega meisterdada ning ta leiab alati aega nendega ka eraviisiliselt tegeleda. 

Väga sõbralik ja kodune ja alati rõõmsameelne, lapsed hoiavad teda nagu oma vanaema. Ülitore inimene ja super lapsehoidja!!!

Sest ta on isegi peale pikka tööpäeva rõõmus, lahke ja positiivne nii laste kui ka lastele järgi tulevate vanemate vastu. Sest ta on toetav ja hooliv ning oskab lapsega võrdse suhte luua. Muidugi ka väga sõbralik ja positiivne.

Janika on väga südamlik ja soe inimene. Oma tööd teeb ta kohusetundlikult. Kõik lapsed, keda ta hoiab, hakkavad Janikat armastama. Jaanika on teinud seda tööd juba pikka aega (8 aastat). Pere, kelle juurde Janika satub, on kindlasti õnnega koos.

Temas on palju soojust, kannatlikust, empaatilisust, headust, vastutulelikust ja rõõmu.
Meie perest käib seal juba teine laps. Tema uurde minek ei ole nagu lastaeda minek, vaid pigem sarnaneb vanaemale külla minekuna. Pole tõrkeid, et laps ei taha minna. Ikka tädi juurde mängima, laulma ja tantsima. Alati naerusuine, jagab soovitusi, kuulab murekoha ära. üritab lahendustele kaasa(mõeld)aidata, mis puudutab lapse või laste heaolu. Kui teine laps vajas hoidmisteenust ning ei saanud Erna juurde järjekorra tõttu, käis pesamuna teises hoius. laps nuttis tihti hommikuti, ei tahtnud minna, õues ei käidud, lapsed nagu lihtsalt olid seal. Esimesel võimalusel vahetasime Mürakaru vastu. Ja peale seda on lapse päevane olemine nagu lillepidu- alati rõõmus, tegus, õues käidud!

Mu laps jumaldab teda! Ta on mänguline, sõbralik ning leiab alati õige lähenemistee igale lapsele individuaalselt. Viitsib lastega tegeleda ning vahvaid asju ette võtta.

Alati lastega heatahtlik, õiglane, sõbralik, hooliv, eeskujulik. Lapsevanematega hea suhtleja.
Ta on rahulik, nõudlik, usaldusväärne ja rõõmsameelne.

Tema rahulikku meelt on minu mõlemad lapsed väga kõrgelt hinnanud.
Kõik hoiu lapsed armastavad Kaidit. Ta saab suurepäraselt hakkama oma tööga.
Piret on pisikeste lastega väga kannatlik ja rahulik. Kuulab ja juhendab asjalikult. Oskab tekitada usaldusliku suhte nii lastega kui nende vanematega.

Minu laps räägib koguaeg temast.. Ootab juba hoidu minekut, et saaks tädi Heleniga koos olla. Ta oskab lastega tegeleda ja meeldib kõigile lastele. Ja minu laps pole ainuke, kes teda endale külla tahab kutsuda.. Kõik on temasse kiindunud :)

Lapsed räägivad temast ülivõrdes :) Kõige paremad nö hindajad ongi ju lapsed ise, kes igapäevaselt hoidjaga koos toimetavad.

Lapsed keda ta hoiab ei räägi veel just palju, aga kui räägivad, siis tädi Tiinast iga päev. Ka vabadel päevadel minu laps muretseb mis küll tädi Tiina teeb. Kas ta ikka puhkab kodus või askeldab kuskil tööd teha.

Piret on väga sõbtalik ja lastekeskne hoidja. Ta suure pühendumusega tegeleb lastega. Ta saab hakkama ka haigete ja puuetega lastega. Ta on toetavaks isikuks vanematele. Piret on suurepärane hoidja.

Mariana teeb lastega väga põnevaid meisterdamisi ja arendavaid mänge. Ta on väga tore ja meeldib lastele.

IMELINE, lapsi armastav, siiras, mänguhimuline, loov, rõõmus, õpihimuline, kannatlik, rahulik kasvataja. Signe iseloomustamiseks jääb sõnadest puudu. Ta on kasvatajaks loodud ning tegeleb lastega imekspandava lihtsuse ja hellusega. On märkimisväärne kui kannatlik ja rahustav ta võib olla. Signel on kaks päevahoidu, kus ta igapäevase juhtimise kõrvalt ka ise täiskohaga tööl käib. Lisaks sellele on ta juhatuse liige transpordifirmas. Ta on mitmekülgne ja elutarkust täis naine, kes lasteaia lastele jääb juba varakult meelde kui särav, rõõmus ja alati ilus tädi Signe.

Triinul on huvi ja aega süveneda iga lapse eripäradesse, ta leiab vaistlikult õige viisi lapsele läheneda ja tema arengut toetada.

Rahulik, individuaalne, korrektne, distsiplineeriv, juhendav, lõbus, mänguline inimene
Marina on rahulik, kohusetundlik, sõbralik ja tekitab lastes turvatunnet. Laste lemmikkasvataja!
Avatud,profesionaalne,sōbralik,rahulik

Minu jaoks on oluline, et inimene, kes minu lapsega on, oleks rahulik igas olukorras ja arvestaks minu lapse eripärade/pere põhiväärtustega. Klarika on täpselt see hoidja, keda ma soovitaks kõigile, sest ta on rahulik ja Sa näed, kuidas Sinu laps läheb tema juurde rõõmuga. Ta annab igal päeval põhjalikku tagasisidet minule sellest, kuidas minu lapse päev läks ja milline on silmnähtav areng.

Ta on tore, sõbralik, mänguline ja soe. Ta on alati heas tujus. Ta laulab hästi ja tema mängud on loovad ning lõbusad. Ta paneb ka kõige pelglikuma lapse lasteaias käimist armastama ning teeb kohanemise sõimerühmaga kergemaks tervele perele. Kui saaksime, võtaksime ta järgmisesse lasteaeda kaasa:)
Suudab luua lastega kiirelt kontakti, on sõbralik ja abivalmis. Annab igakord hea ülevaate, kuidas lapsel hoius läks. Kui lapsega on muresid või probleeme annab nõu ja soovitusi. Ta on mu poja lemmik hoidja.

Niivõrd lapsekeskset, stabiilset, rõõmsameelset, tegusat ja innovatiivset lapsehoidjat on ülim rõōm teada ja tunda. Lapsed on temaga ja tema lastega kui " omas mahlas".
 
Kõige empaatilisem, sõbralikum, rahulikum ja kannatlikum hoidja, keda tean.
 
Ta paneb alati eranditult lapse huvid enda omadest ette poole ja ta on üks soojemaid inimesi, keda üldse kunagi kohanud olen.

Esmalt pean oluliseks märkida, et ta on noor meesõpetaja, kes on suureks eeskujuks aias käivatele lastele. Näiteks kodus pole Isa ka tihti "nii Suur" autoriteet, kui lastehoius õpetaja Timo. Olen seda kuulnud ka teiste isade-emade suust. Kuna peres neljas laps kasvab just Timo käe all, (sellist, meesõpetaja, kogemust pole varem kohanud), siis hindame kõrgelt pühendumist, isalikkust ja väga head eeskuju, millisega laste iseloomu kujundatakse ja lapsi kasvatatakse. Suur pluss on ka tagasihoidlikkus ja lastega suhtlemise oskus, mida pean mainima, et on antud vähestele. Hindan kõrgelt tema oskust, kuidas pannakse paika nii üli-aktiivsed ning kui ka "mittesuhtlevad" lapsed. Usun et koht pjedestaalil kuulub kindlalt temale!

Pole ühtegi last veel näinud kellele ta ei meeldiks. Hommikuti hoidu minnes on ootusärevus juba nii suur lapsel, kuna kasvataja Tiina on. Ei teagi täpselt miks, kuid lapsed armastavad teda :)
Lapsele meeldib temaga teine ema talle nagu.

Pakub oma käitumise- ja hoiakuga turvatunnet nii lastele kui vanematele. On väga aktiivne ja loominguline. Väga soe inimene, keda lapsed jumaldavad.

JNE  .....

Konkursi tulemused leiad siit